KONST / Litografier / Färglitografi 12066504
nr 1206 6504
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Sverige. Kyrka. Signerad, numrerad 358/700. Motivet: 33x41 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
måndag 24 september 2018
kl 20:10:11
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand